?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Веловагон

Спеціалізовані вагони під потреби велосипедистів розпочали літній сезон зі Львова до Мукачева та Ужгорода.

А зовсім недавно їх відміняли, бо ... па-бааам ... “На сьогоднішній день, через збитковість приміських перевезень, відсутність компенсації за пільгові перевезення пасажирів залізниця не має можливості утримувати в належному стані та оновлювати парк моторвагонного рухомого складу. В зв’язку з технічними причинами, пов’язаними зі старінням рухомого парку, зазначені електропоїзди курсують в шестивагонному складі. Це призводить до перенаселеності поїздів, що викликає чисельні скарги пасажирів та унеможливлює два вагони для перевезення велосипедів”

А я підозрюю чому повернули. Бо тільки в тих вагонах купують квитки та платять за багаж. На відміну від всіх інших, які катаються нашару, і скаржаться що їм мало місця.

This entry was originally posted at http://ti-ua.dreamwidth.org/283445.html. Please comment there using OpenID.

Comments

( 4 comments — Leave a comment )
grzegorz_b
Jun. 17th, 2017 05:49 am (UTC)
Так і є
magner58
Jun. 17th, 2017 08:16 am (UTC)
Тут і гадати немає чого:
Жураліст: В пригородных электричках в часы пик коллапс. Из-за сокращения составов с 8-10 вагонов до 4-6 электрички едут переполненными. Почему с этим ничего не делают? Почему вы не можете наладить сбор оплаты в электричках?

Войцех Балчун: Тут много элементов.Говорят, что мы поставили слишком мало вагонов. Потом оказывается, что из 100% желающих поехать билеты купили только 25%. Но, прогнозируя заполняемость, мы же ориентируемся на количество реально проданных билетов. По системе мы видим полупустой поезд, но фактически он заполнен, просто никто не покупает билеты
http://biz.liga.net/all/transport/intervyu/3674077-balchun-reforma-ukrzal-znits-eto-pot-krov-slezy-i-smirenie.htm
ti_ua
Jun. 17th, 2017 09:10 am (UTC)
Круте інтерв'ю, дякую!
grzegorz_b
Jun. 17th, 2017 10:34 am (UTC)
то інтерв'ю вартує розібрати на теми
( 4 comments — Leave a comment )